Concert de colinde la parohia Lehliu Gară

Sub genericul "Sfântă-I Ziua de Crăciun" la parohia Lehliu Gară "Sfântul Dimitrie" din parohia Lehliu Gară, a avut loc un concert de colinde susţinut de copii de la grădiniţă din localitate conduşi de doamna educatoare Grigore Adina şi elevi de la Şcoala Generală conduşi de domnul învăţător Grigore Marian.

Au prezentat un program artistic deosebit după Sfânta Liturghie, apreciat de credincioşii prezenţi şi doamna preoteasă Ştefănescu Lăcrămioara cu un Grup vocal-instrumental de la Şcoala Gimnazială nr.1 Lehliu Gară. Dăruirea copiilor a fost apreciată de organizatori şi audienţă cu aplauze şi daruri, care au fost împărţite celor mici sub bradul festiv de Crăciun.
0%
încărcat
Se încarcă
Se încarcă
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...